“A do jetë gocë apo çun?” Sara dhe Atdheu japin lajmin e ëmbël

1115
0

Pak javë më parë dy konkurentet Sara dhe Atdheu dolën si çift nga “Përputhen”. Gjërat mes tyre po shkojnë më së miri, madje së fundmi, ata kanë lënë të kuptohet se do të bëhen prindër.

Sara ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet me barkun disi të rrumbullakosur. Ajo dhe Atdheu kanë pozuar të buzëqeshur, teksa kanë vendosur të dy duart te barku. 

Për më tepër, Atdheu i ka komentuar “A do jetë gocë apo çun?”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.