45 vjecari habit me deklaraten: Jam beqar se nuk dua te grindem me gruan gjithe diten, do martohem 50 vjec si mbreterit, femijen do e bej..

2
0

Nje video e cila eshte bere virale ne rrjet intervistohet i riu i cil tregon se sa me shume shkolle te kesh aq me pak femije ben. Nder te tjera ai thote se mendon se do te martohet pas moshes 50 vjece dhe se gruan do ta marre 25-35 vjece.

Per me shume shikoni videon

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.