3 kongresmenë amerikanë në Tiranë, ja cfare pritet diten e neserme

59
0

Ambasadorja Amerikane Yuri Kim ka njoftur praninë e kongresmenëve amerikane në takime me politikanë shqiptarë gjatë ditës së nesërme.

Përmes një publikimi në Tuiter, Kim bën me dije se kongresmenët do të kenë diskutime të rëndësishme me udhëheqësit shqiptarë.

“Kënaqësi të mirëpres anëtarët e Kongresit Elissa Slotkin, David Valadao dhe Jake LaTurner në Tiranë për diskutime të rëndësishme me udhëheqësit shqiptarë. Na ndiqni nesër për më shumë detaje”, shkruan Ambasadorja.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.