23 vjecari nga Korca blen 88 aparatamente në Tiranë

1741
0

Në emisionin Now me Erla Mehillin ne Euronews u fol për absurditetitn dhe cmendurinë e tregut imobiliar të paktën në kryeqytet.

Nje prej te ftuarve u shpreh se nje Korcar ka blere ne Tirane 88 aparatamente. Ai eshte ne moshen 23 vjecare dhe jeton ne Londer.

Me poshte videon e emisionit.