22-vjeçarja me aftësi te kufizuara që përfaqëson Shqipërinë në Miss Universi, kerkon mbeshtetjen tonë

893
0

Per here te pare në histori ndodh qe nje vajze bukuroshe me aftesi ndryshe te perfaqsojë vendin tonë në spektaklin miss universe.

Ajo quhet Maria dhe eshte 22 vjec dhe ajo po bene reale endrren e saj qe te marrë pjesë në spektaklin miss universe.

Ajo eshte nje vajze me aftesi te kufizuara ku nuk mund të degjojë dhe as nuk mund të flasë.

Ky konkurs bukurie do te mbahet ne vendin fqinj, Itali.

Konkursi do te mbahen ne date 9 nentordhe do te fitojë ajo qe do te marrë më tepër vota.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.