10 vjetori i Pavarësisë së Kosovës, urimi i veçantë i Lorik Canës…

762
0

Ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare Lorik Cana, ka uruar Kosovën për 10 vjetorin e pavarësisë.

Ai ka publikuar një postim në Instagram së bashku me një mesazh urimi.

“Urime Kosova ime 10 vjet pavarësi , të pafshim ty dhe gjithë popullin Dardan sa me mire dhe aty ku të Takon !!! TË KOSOVA IME #kosova10“, ka shkruar Cana.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.