Zbulohet e “vërteta” e përplasjes me turistët spanjollë dhe pronarit të lokalit në Porto Palermo…

2961
0

Plas gallata ne rrjet, Olsi Bylyku imiton Mihalin

Shikoni videon dhe shpernajeni me miqte tuaj spanjoll. Kjo eshte Shqipëria, këto jane shqiptarët..

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.