Zbulohet çfarë i tha Romeo në vesh Beatrixit dhe Donaldit

77
0

Takimi i binjakëve që nuk janë ndarë kurrë, Donaldit dhe Romeos mbrëmjen e djshme në shtëpinë e “Big Brother VIP” ishte plot emocione dhe supriza.

Pasi u takuan, vllezërit u ndërruan dhe Romeo hyri për pak minuta në shtëpi duke u hequr si Donaldi dhe banorët u shtangë. Pasi e kuptuan në shtëpi plasën të qeshurat e përqafimet, shkruan Albeu.com.

Kur iu desht të ikte, Romeo i komunikoi diçka në vesh Beatrixit e më pas Donaldit. Për këtë Arbana e Pyeti dhe ai u përgjigj:

“Donaldit i thashë je i fortë, jepi gaz. Beatrixit i thash je yll, je shumë e mirë”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.