Xhensila poston foto nga Parisi, Besi i bën komentin epik: Nga ty se prisja

952
0

Pak ditë më parë Xhensila u rikthye me një këngë të ri që mbante titullin “Paris” dhe së fundmi ajo ka postuar në rrjetet sociale një foto të bërë gjatë xhirimeve në Paris ku duket mrroba të kuqe dhe një beretë.

Ndër komentet e shumta, spikat ai i i Besit i cili i shkruan Xhensilës se duket si forcat komando. “Si ke dal foto me kte berreten si me qene tu imitu forcat komando”.

“Legjende u be e shkreta berret, (nga ty se prisja). Mos ma luj Berreten”, i përgjigjet Xhensila.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.