Vuri emrin e kolegut të gruas në numrin e tij, shqiptari shokohet nga ajo që zbulon

1063
0

Tradhëtia ka forma të ndryshme mes çifteve, ku përballjet janë nga më qesharaket deri tek ato më fatalet.

Por një burrë ka vendosur që tradhëtinë e gruas ta provojë në një mënyrë krejt të veçantë.

Ai e shënon numrin e tij në emrin e kolegut të punës me të cilin gruaja e tij fliste shumë shpesh me arsyetimin se kishte fluks të madh pune dhe duhet të sqaroheshin.

“Përshëndetje shikoni nje bisede mes meje dhe gruas time te cilën zdo ta quaja me kështu.

Ajo gjithmonë fliste shpesh me kolegun e punës dhe sa here e pyesja ajo thonte ehu akoma ti? kemi 100 probleme ne pune nuk di si ti zgjidhim.

Unë i mora telin dhe tek nr im shënova emrin e tij dhe me pas i dërgova një mesazh gruas time…”, ka shkruar ai tek “Shqipëria Ime”

Më poshtë janë fotot e bisedës që nuk kanë nevojë për komente pasi gruaja ka rënë me dy këmbët në rrengun e përgatitur nga bashkëshorti i saj.