Vogëlushja më e bukur në botë tashmë është rritur, ja si duket ajo tani

1771
0

Ju kujtohet vogëlushja me sytë e saj blu, flokët e gjatë kafe, me fytyrë prej një engjëlli e cila fitoi zemrën e shumë njerëzve? Ajo tashmë është kthyer në një trend me 1.4 milion ndjekës.

Imazhi i saj zor se mund të harrohet. Edhe pse ajo është rritur, sërish në mendjen tonë mbetet e vogël dhe e ëmbël, shikoni fotot.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.