Vizita në Ukrainë, Spiropali ndryshoi tre kostume në një ditë (FOTO)

7
0

Kryeministri Edi Rama së bashku me ministren Elisa Siropali dhe kryeministri i Malit të Zi Dritan Abazoviç ndodhen në Kiev, ku po shohin nga afër krimet që janë shkaktuar nga agresioni rus në Ukrainë.

Kryemsinistri Rama, Abazoviç dhe Spiropali kanë publikuar foto të ndryshme nga Ukraina, ku tregojnë pasojat e luftës së tmerrshme nga agresioni rus.

Mirëpo ajo që ka rënë në sy është që ministrja Elisa Spiropali gjatë takimit një ditorë në Ukrainë, të paktë  deri më tani ka ndryshuar 3 herë kostumet e saj.

Siç shihet edhe në foto më poshte në nisje Spiropali ka pasur një kostum të gri, më pas një blu dhe një ngjyrë ushtarak.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.