VIDEO/ I divorcuar, por 58-vjeçari nga Tirana ka një kërkesë: Dua një gocë për …

513
0

“Dua një gocë për së mbari”, kjo ka qenë kërkesa e 58-vjeçarit nga Tirana sot në emisionin “Aldo Morning Show”.

Ai tha se ka ardhur në Tiranë për pushime pasi jeton në Gjermani.

Arbeni tregoi se është divorcuar nga gruaja pasi nuk bënte fëmijë dhe kishte pretendime.

Ndiqeni videon:

© SYRI.net

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.