Vendi “zien” për Berishën, Edi Rama del jashtë parashikimit dhe bën reagimin që i habiti të gjithë

506
0

Kreu i qeverise Edi Rama ka publikuar një foto me kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli në rrjete sociale.

“Me mikun tim të çmuar Behgjet Pacolli, pas një darke pune për planin e ndërtimit të Aeroportit Ndërkombëtar të Vlorës

#VerëKallmet #AmbalazhimiVetë”, shkruan Kryeministri bashkangjitur fotos.

Kreu i qeverisë tregoi se kishte pasur një darkë me mikun e tij të çmuar, ndërsa ka treguar se kanë folur për ndërtimin e aeroportit Ndërkombëtar të Vlorës, ndërsa në duar mban edhe dhuratën që i ka dhënë biznesmenit, një shishe me verë.