Vdekje e parakohshme, kanceri i merr jetën këngëtares së njohur

949
0

Lari White është ndarë nga jeta në moshën 52 vjeçare pas një beteje të humbur me kancerin.

Ajo ishte këngëtare e muzikës ‘Contry’ ku dy hitet e saj më të famshëm janë Now I Know’ dhe “That’s My Baby”.

Ajo gjithashtu ka marrë pjesë edhe në dy filma të Tom Hanks, ‘“Cast Away” dhe “No Regrets.