Vajza shqiptare që ruan dhitë, mahniti jurinë me zërin e saj

558
0

Quhet Danjela është 13 vjeçare dhe jeton në Kukës të Shqipërisë.

Ajo jeton në kushte jo të mira me prindërit, motrat dhe vëllain e saj të vogël, ndërsa ka pasion muzikën. Përveç e talentuar ajo kujdeset edhe për punët e shtëpisë, ndërsa tregon se ndihmon prindërit në punët e shtëpisë dhe ruan dhitë.

Danjela e veshur në një fustan bashkë me familjen e saj u nis për në “The Voice of Albania” për ta realizuar ëndrrën e saj.

Ndërsa u paraqit me këngën “Me Ty” të Elvana Gjatës. Zëri i saj bëri që të gjithë anëtarët e jurisë të kthehen për të./Indeksonlie.