Vajza që u fshi nga frika e talebanëve ishte këngëtarja shqiptare

133
0

Pasi talebanët morën nën kontroll vendin, shumë afganë kanë vendosur të largohen ndërsa të tjerë t’ju përshtaten rregullave strikte të tyre. Mes tyre një burrë fshiu imazhet e modeleve femra në një sallon bukurie në Kabul.

Por një ndër imazhet ka qenë ai i këngëtares dhe modeles shqiptare, Beatrix Ramosaj. Këtë gjë e ka konfirmuar vetë ajo përmes një postimi në Instagram.

Ramosaj kishte realizuar një set fotografik në Stamboll për një kompani turke.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.