Urinoi mbi butonat e ashensorit, ajo që ndodhi më pas e tmerroi

450
0

Ky është momenti i çuditshëm kur një djalë adoleshent urinon në panelin e butonave brenda një ashensori, duke shkaktuar një ndërprerje të energjisë.

Adoleshenti ishte vetëm në ashensor, kur ai vendosi të urinonte, përpara se të ndryshonte mendjen dhe të “ujiste” butonat e kontrollit.

Pamjet e ÇTV, të lëshuara nga zyra e menaxhimit të kullës së banimit ku ai jeton, e tregon atë duke urinuar në çdo buton, me sa duket për ‘shaka’ që personi tjetër që arrin në ashensor duhet t’i prek ato.

Por plani i tij dinak filloi të shkojë shumë keq kur sistemi elektrik dështon dhe butonat e panelit fillojnë të marrin lidhje të shkurtër duke bërë tym.

Në këtë moment ai shfaqet nervoz dhe i frikësuar.