Urbani i “Tiranes se Re” del nga rruga tek, perplaset me pemen, vjen njoftimi i policise

216
0

Urbani i Tiranës së Re në Tiranë, ka dalë nga rruga në zonën e “Stacionit të trenit” dhe ka përfunduar mbi tafikndarëse. Fatmirësisht nuk ka të lënduar. Ndërkohë që në urban ishin dhjetra pasagjerë. Siç shihet edhe nga pamjet e mëposhtme ata kanë dalë prej aty të tmerruar.

Njoftimim i policisë:

Tek ish stacioni i Trenit, një mjet autobuz, dyshohet se si pasojë e humbjes së kontrollit mbi mjet ka dalë nga rruga dhe është përplasur me një pemë. Si pasojë janë dëmtuar lehtë dy pasagjerë, të cilët u dërguan në spital, për ndihmë mjekësore.

Grupi hetimor punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.