Ulërima dhe thyerje e pjatave, Renatos i bëjnë gjëmën (VIDEO)

631
0

Spektakli televiziv “Hell Kitchen” e ka kthyer, Renato Mekolin, në një nga shefat më të rreptë të ekranit.

Renato nuk ka shpëtuar asnjë puntatë pa ngritur zërin dhe acaruar nga konkurrentët.

Shefi i kuzhinës kishte ditëlindjen dhe në këtë ditë stafi e ka surprizuar me një tortë shumë të veçantë me pjata të thyera.

Kjo surprizë i ka pëlqyer shumë Renatos dhe e ka ndarë me ndjekësit në Instagram me videon të cilën mund ta ndiqni më poshtë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.