Ulen temperaturat të premten, sinoptikania zbulon cfarë pritet në fundjavë

23260
0

Sipas sinoptikanes Tanja Porja, diten e premte pritet nje renie me 2 grade e temperaturave edhe pse konsiderohet temperatura relativisht të larta. Kthjellime dhe vranesira kalimtare do te priten ne ditet ne vijim.

Për me shume detaje per motin ne vendin tone dhe ne rajon shikoni videon me poshte.