“Ua si po dridhem” Nëna e një personazhi të njohur tenton të hidhet nga dritarja.. (VIDEO)

504
0

Pak momente më parë në rrjet dolen pamjet kur një grua ka hipi në dritare dhe ka tentuar të hidhet. Ajo është parë nga disa banorë dhe pas “ulërimave” të tyre është futur sërish.

Burime për JOQ Albania bëjnë me dije se ajo është nëna e një personazhi publik. Pas disa momentesh e varur në dritare, ajo ka hyrë brenda. Një banor i zonës është ngjitur për në apartamentin e saj dhe pas kësaj nuk dihet se çfarë ka ndodhur.