U tha se i dha fund lidhjes me Genarin, Eva Murati sapo ndërroi statusin e saj

485
0

Në media qarkullonin zëra se moderatorja Eva Murati dhe djali i Jozefina Topallit, Genari, i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre.

Ajo është kujdesur ta mbajë jashtë mediave, jetën e saj private duke mos folurnëpër intervista duke ngritur dyshime për të.

Mirëpo, sot Eva ka vendosur të bëjë publike për të gjithë si qëndron e vërteta mes tyre: në janë ndarë apo jo.

Eva ka vendosur në statusin e saj të facebook-ut “në një lidhje” duke treguar kështu se ajo nuk është ndarë nga Genari.

Çifti janë bashkë që prej 6 vitesh. Tani që Eva i qartësoi gjërat, thashethemet për ndarje mes tyre u hodhën poshtë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.