U merzit nga Donaldi, Beatrix kërkon të dalë nga ‘Big Brother’: Dua të dal nga këtu, gjërat nuk janë si në fillim

43
0

Beatrix ka qenë tepër e shqetësuar mbrëmjen e djeshme dhe ka kërkuar të dalë nga ‘Big Brother’.

Ka qenë Arjola ajo që e këshilloi duke i thënë të mos shqetësohet fare në lidhje me asgjë. Vetëm dua të dal nga këtu dhe të shkoj në shtëpi”, u shpreh Beatrix.

“Jo nuk ke për të shkuar,tani qetësohu një herë,shtrihu,pusho dhe nesër ja nisnim nga e para se je dhe e lodhur dhe e stresuar”, i tha Arjola duke e këshilluar.“Ka ca ditë që jam kështu dhe nuk është se po bëhet më mirë”, i tha Beatrix.

Kujtojmë që pas spektaklit Beatrix është ndjerë keq dhe është ulur ta diskutojë me Donaldin çështjen për Sarën duke i kërkuar atij të mos e vazhdojë më si temë diskutimi me banorët e tjerë faktin që është shprehur se e ka në mbrojtje ate.

Ndërkohë Beatrix duket e trishtuar në një moment tjetër kur pranë tyre ndodhet edhe DJ Dagz dhe shprehet se jashtë shtëpisë së BBV, i është dukur se nuk ka dalë mirë në sy të publikut.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.