U largua nga Portokalli, Florian Binaj i futet profesionit te ri

434
0

Aktori Florjan Binaj dha lajmin se pas 18 vitesh nuk do tejete me pjese e Portokalli dhe se ai do te merret nje projekt te ri.

Binaj bëri të ditur se tashmë karriera e tij do të marrë një kthesë të madhe dhe nuk lidhje aspak me protestat ku ai ka qenë pjesë apo me krijimin e një partie të re.

Ai njoftoi se do t’i përkushtohet çështjes së mbrojtjes së të drejtave të autorit.

Mirëpo sot aktori ka zbuluar për çfarë bëhet fjalë. Binaj ka hapur ekspozitën e tij si piktor dhe eshte kthyer ne zanatin e tij te vjeter pasi ai ka mbaruqar akademin e arteve si piktor.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.