U kthye urgjent në Amerikë, ky është i dashuri që Arilena nuk rri dot pa të

7086
0

Ikja e Arilena Ara, në Amerikë, lidhet edhe me karrierën, por edhe me jetën e saj private.

Këngëtarja që sapo fitoi festivalin e RTSH-së, përgatitjet për këngën “Shaj”, i bëri në studiot e Los Angelos, SHBA, ku edhe bashkëpunon me kompozitorin e njohur bullgar, Darko Dimitrov.

Atje ajo ka gjetur edhe dashurinë e saj.

Ai është identifikuar me emrin në Instagram, Popikola, por këngëtarja nuk ka dhënë më tepër detaje mbi identitetin e tij dhe profesionin.

Arilena ka interpretuar me tw në klipin e ri që sapo ka publikuar “I’ll Give You My Heart”.

Ai duket se e shoqëron edhe në këngët e saj, çka besohet se ka lidhje me studiot e muzikës në Los Angelos, ku Arilena po punon prej një viti.

Ata së bashku kanë kaluar pushimet e verës në SHBA.

Arilena Ara në intervistat e vitit të kaluar tha se shumë shpejt do të zbulonte se kush ishte djeli misterioz që puthej me të në plazh, por nuk ka dhënë kurrë detaje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.