U konsideruan binjaket me te bukura ne bote, por shikoni si duken sot

6032
0

Nëse keni nje profil në Instagram, shanset janë të mëdha që mund të keni hasur një ose dy fotografi të Ava Marie dhe Leah Rose Clements.

Nëna e tyre, Jaqi, hapi një llogari për këto dy binjakë identikë në ditëlindjen e tyre të shtatë në korrik 2017, dhe që nga ajo kohë ata kanë mbledhur mbi 1.4 milion ndjekës.

Disa njerëz i quajnë “binjakët më të bukur në botë”. Suksesi i këtyre binjakëve në Los Angeles nuk është i kufizuar vetëm në Instagram. Që nga ngritja e tyre në famë, ata janë bërë modele të vendosura dhe përfaqësohen nga dy agjenci modelizimi që u kanë fituar atyre kontrata të shumta me revistat dhe markat e modës për fëmijë.

Bukuroshet Ava Marie dhe Leah Rose ishin te bukura që para se të ishin fëmijë. Jaqi thotë se njerëzit e ndalonin atë në rrugë për t’i thënë asaj që foshnjat e saj ishin të bukura.

Ava Marie dhe Leah Rose kanë lindur më 7 korrik (7/7) dhe kanë bërë ngritjen e tyre të parë të madh në karrierë në moshën 7 vjeç, në 2017.

Binjakët nuk janë thjesht të bukur – ata janë gjithashtu shumë miqësorë dhe me këmbë në tokë gjithashtu.

Jaqi thotë se atyre u pëlqen të takojnë njerëz dhe të bëjnë miq të rinj dhe se në dhomat e pritjes së audicionit ata shpesh fitojnë si të rriturit ashtu edhe fëmijët që presin me ta.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.