Turpërohet keq dukesha Meghan, shikoni çfarë i varej poshtë fustanit në daljen publike

437
0

Meghan Markle ka qenë së fundmi u shfaqën në Tonga, teksa po zhvillojnë turneun 16 ditor në Australi.

Por ajo që ka rënë në sy dhe sigurisht jo për mirë, kaq qenë një detaj që Meghan nuk e ka vënë re…

Në fund të fustanit të saj varej etiketa, të cilët asnjë nuk kishte mundur t’ia thoshte dhe ta shpëtonte nga ky siklet, shkruan ShkodraNews

Foto është shpërndarë me shpejtësi në rrjet, duke shkaktuar edhe humor.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.