Turistet italiane godasin serish, vjedhin portofolin e lënë në tavolinë në Vlorë, me sasi të madhe eurosh (Video)

348
0

Sot rreth ores 11 00 ne Le Caffe Bar, prane kryqezimit Aleksadria ne Vlore, jane vjedhur nga 2 turiste italiane (sipas kamarierit te lokalit) nje sasi e konsiderueshme kartmonedhash euro, ku duket dhe nga video italianet kane marre portofolin ne tavoline dhe jane larguar. Lutemi qe ti kthejne, prane lokalit ose te Rajoni e Policise.Turp per kete veprim, mos duhet ta paguaj Meloni dhe kete portofol, per njerez te papergjegjshem. VIDEO