“Trekëndëshi i Bermudës”/ Sulmi ndaj Metës, Kryemadhi i përgjigjet Bashës nga SHBA

42
0

Nga SHBA, në një intervistë për Zërin e Amerikës, kryetarja e LSI Monika Kryemadhi iu përgjigj kryedemokratit Lulzim Basha, i cili e cilësoi presidenti Ilir Meta pjesë e trekëndëshit të Bermudës, duke e grupuar me Berishën dhe Ramën.

“Për mua asgjë e re nga fronti i lindjes”, u shpreh Kryemadhi.

Kryemadhi e akuzoi Lulzim Bashën, se po luan “tango teatrale” me Edi Ramën.

“Nuk kanë rëndësi farë marrëdhëniet e LSI me PD-në. Tangoja teatrale e opozitës me maxhorancës vetëm sa po rrit borxhin e jashtëm të Shqipërisë”, tha Kryemadhi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.