Tregimi emocionues i 13 vjeçares që ia ndryshoi jetën nënës së saj pas 44 vjetësh (VIDEO)

348
0

Hafize Thaçit i humbi shikimi kur kishte vetëm pesë javë dhe ashtu në errësirë jetojë për 44 vjet.

Derisa një ditë, vajza e saj 13 vjeçare vendosi t’i ndryshojë gjërat për mirë, njofton Klan Kosova.

Rabishe Thaçi, kishte kërkuar në rrjetet sociale shoqata bamirëse dhe për fat kishte rënë në kontakt me “Jetimët e Ballkanit”.

Kjo shoqatë përpos që i ndërtoi shtëpinë familjes Thaçi, edhe ia pagoi operimin Hafizes, duke ia mundësuar atë që për një jetë të tërë vetëm e kishte shpresuar – shikimin.

Ndiqeni rrëfimin e 13 vjeçares, Rabisha Thaçi, të dhënë për Klan Kosovën;

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.