Kaos në kryeqytet, Policia ka nje thirrje per shqiptaret

6
0

Pas akteve të dh unës që po shfaqin tifozët e ardhur nga Holanda. Policia e Tiranës i ka bërë thirrje të gjithë bizneseve që të mbyllin aktivitetin e tyre.

Kjo kërkesë e policisë vjen pas trazirave dhe situatës kaotike që është krijuar në qytetet mbrëmjen e sotme nga tifozët e ardhur me rastin e ndeshjes që do të luhet në “Air Albania” mbrëmjen e nesërme.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.