Trashëgimtarja e Top Channel kërcënon publikisht Ledionin: Dua lekët mbrapsht

383
0

Duket se ëshë vetë trashëgimtaret e Top Channel, kanë preferencat e tyre në the Voice.

Kështu vajza e vogël e familjes Hoxha ka të preferuar Denisin, djaloshin që ka ardhur nga Italia për të përjetuar eksperiencën e jashtëzakonshme në The Voice Kids.

Jo një por 7 vota i ka dhënë e vogla e motrave Hoxha Denisit dhe në foton që ka postuar ka bërë tag dhe Ledionin dhe i thotë atij që nëse nuk fiton Denisi, duhet t’i kthehen lekët mbrapsht.