Transformim i pabesueshem / Aktori i njohur nuk njihet, e gjeni dot kush është?

2
0

Të shumtë janë rastet kur aktorët janë transformuar aq sa ka qenë shumë e vështirë të njihen vetëm për një rol.

 I tillë është dhe rasti i aktorit hollivudjan, Chris Pine, i cili është parë në rrugët e Los Angelos totalisht i transformuar. Me një mjekër gri që i mbulonte të gjithë fytyrën, një kapele kashte në kokë, Pine ishte duke xhiruar filmin e tij më të ri, “Poolman”, ndërsa paparacët i shkrepën fotot.

Chris u bë i famshëm në vitin 2003 kur luajti në një episod të dramës popullore mjekësore ER – dhe që atëherë ka luajtur në shumë filma.

Këto përfshijnë ditarët e Princeshës 2: Fejesa Mbretërore, Just My Luck, Blind Dating dhe Smokin’ Aces.

Ai u bë James T Kirk në ekskluzivitetin e Star Trek në 2009, përpara se të luante Peter Parker në Spider-Man: Into the Spider-Verse.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.