Top Channel bojkot opozitës. Lajmet për Ramën dhe Veliajn pushtojnë portalin e televizionit

663
0

Në faqen e webit të Top Channel ditën e sotme nuk eshte shfaqur as edhe një lajm i vetëm nga ana e opozitës në tërësi apo Lulzim Bashën në vecanti.

Edhe pse shumica e lajmeve në portalin e Top channel i perkasin politikës, asnje prej tyre nuk flet për të rejat nga kampi i opozitës apo deklaratat e krerëve, përfshi ketu edhe Monika Kryemadhin apo edhe kreret e partive me te vogla opozitare.

Nga ana tjetër nuk mungojnë lajmet e shumta mbi aktivitetet e Edi Ramës dhe Erjon Veliajt.

Nuk dihet pse ky reagim i padrejte nga nje televizion kombetar si Top Channel.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.