Tirana “zien” nga demokratët, por shikoni çfarë po bën Rama (FOTO)

29
0

Tirana “zien” këtë të shtunë nga demorkatët që votojnë për shkakimin e Lulzim Bashës si kryetar i PD dhe mbështetësit e këtij të fundit që kanë mbërritur në kryeqytet për të marrë pjesë në Kuvendin zyrtar Kombëtar të kësaj force politike.

Vëmendja e mediave dhe qytetarëve është padyshim dhe të kryeministri Rama, shkruan newsbomb.al.

Për ndonjë deklaratë që ky i fundit mund të bëjë për zhvillimet në Tiranë, apo dhe për akuzat dhe protestën e thirrur nga ish-kryeministri Sali Berisha. “Lulzim Brava dhe Edi Rama do kenë të njëjtin fat” tha Berisha, teksa njoftoi protestë të hënë në kryeqytet.

Kryeministri duket se ka zgjedhur t’i ikë “zhurmës” në kryeqytet dhe ka shkuar në Vlorë. “Krep me çokollatë të zezë në Bulevardin e ri të Vlorës, kur s’ke ngrënë mëngjes dhe s’do të hash as drekë”, shkruan Rama në profilin zyrtar dhe ndan foton e mëposhtme.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.