TIA/ Nisin fluturimet e rregullta nga Rinasi, ja udhetimet e konfirmuara te henen

742
0

Fluturimet e konfirmuara 22.06.2020⠀⠀
⠀⠀
Tirana International Airport njofton se fluturimet e konfirmuara vajtje-ardhje për ditën e nesërme janë:⠀⠀
⠀⠀
✈Aegean – Tiranë – Athinë dhe kthim
✈Air Albania – Stamboll – Tiranë and Tiranë – Milano
✈Albawings – Tiranë – Bari dhe kthim
✈Air Serbia – Tiranë – Beograd dhe kthim
✈Austrian – Tiranë – Vjenë dhe Kthim
✈Albawings – Tiranë – Venecia dhe kthim
✈Albawings – Tiranë – Firence dhe kthim
⠀⠀
Ju lutemi pasagjerëve të kontaktojnë kompanitë ajrore përpara çdo udhëtimi. Atyre që udhëtojnë, të respektojnë protokollet e higjenës. Maskat janë të detyrueshme.⠀⠀
⠀⠀
Ndërkohë, nisjet nga Shqipëria janë ende të kufizuara për personat që nuk janë të pajisur me leje qëndrimi apo pasaportë për destinacionet EU.⠀⠀

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.