Tërmeti “shkund” studion gjatë trasmetimit live: Ja reagimi i moderatorit

1530
0

Lëkundjet me magnitudë 5 të shkallës rihter me epiqender Hamallaj goditën sot vendin, ndërsa fatmirësisht deri më tani nuk raportohet për dëme materiale.

Lëkundjet e forta u ndjen fuqishëm në Durrës Tiranë dhe disa qarqe të tjera.

Ndërkohë, në studion e emisionit “Real Story” në “News 24”, drejtuesi i emisionit, Sokol Balla dhe të ftuarit e përjetuan tërmetin ndërsa ishin live në transmetim.

“Përjetuam një tërmet jo të lehtë. Presim raportimet e gazetarëve”, tha Balla.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.