Tërmet në Shqipëri, ja ku ishte epiqendra

98
0

Lëkundje të forta tërmeti janë ndier mbrëmjen e sotme në Shqipëri.

Lëkundjet sizmike janë ndier dhe në Tiranë.

Me magnitudë 3.7, tërmeti e kishte epiqendrën 13 km nga Elbasani.

Thellësia e tërmetit ishte 5 km.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.