Tërmeti në Juglindje të vendit, ja ku ishte epiqendra

741
0

Lëkundje të tjera tërmeti vijojnë në vend. Sipas të dhëënave nga EMSC tërmeti me magnitudë 3.2 është ndjerë në orën 17:57 dhe epiqendra ka qenë 12 km në verilindje të Ersekës.

Lëkundjet janë ndjerë në gjithë rrethin e Korçës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.