Italia goditet nga nje termet i fuqishem

148
0

Italia tronditet nga një tjetër tërmet i fortë i cili ka goditur veriun e vendit mbrëmjen e djeshme. Forca e tërmetit ka qenë 4.1 ballë.

Epiqendra ka qenë 15 milomektra nga Modena dhe 50 kilometra nga Bolonja.

Nuk raportoht për lëndime në njerëz apo dëme materiale.

Ndërkohë që dy ditë më parë Italia u godit nga një tjetër tërmet i fortë i shkallës 4.6 ballë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.