Temperatura deri në -3°C, ky eshte parashikimi i motit

5
0

Dita e sotme sa i përket motit pritet të mbizotërojnë vranësirat dhe kthjellimet, ndërkohë që temperaturat tanimë nuk do t’i kalojnë 16 gradë celciues, e minimale do të shkojnë deri në -3.

Era do të fryjë në drejtim juglindje- verilindje e lehtë e mesatare në bregdet.

Valëzimi në dete do të jetë i forcës 2-3 ballë. Pas të martës, pritet të ketë nisje të reshjeve, kryesisht në jug të vendit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.