Telefonuesja habit Aldon: Te kam pare mbreme ne enderr, po te thoja na merr ndonje qe..

284
0

Një qytetare me emrin Valbona ka telefonuar në emisionin “Aldo Morning Show” nga ku përmes telefonit ka rrëfyer se ka parë në ëndër drejtuesin e emisionit.

Ajo po ashtu kërkoi që të merrnin një interpretues ëndrash.
“Të kam parë në ëndër dhe thoja na merr ndonjë që përkthen ëndrat në Tv Klan”, tha Valbona.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.