Tashmë 4/ Rudina prezanton ‘pjesëtarin e ri të familjes’: E vogël sa një lajthi, është një ëmbëlsirë

587
0

Moderatorja Rudina Magjistari ka zbuluar ‘pjesëtarin e ri të familjes së saj’.

Teksa ka publikuar në rrjetet sociale foton e një qenusheje të vogël, Magjistari shkruan se ‘Lajthia’, ka vetëm një javë me ta dhe ‘është një ëmbëlsirë’.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.