Tag: webi i pare shqiptar

Kur erdhi interneti në Tiranë dhe cili ishte portali i parë

0
Konsiderohet si ngjarje historike ajo e futjes se internetit per here te pare ne Shqiperi. Ja ne cilin vit behet fjale dhe kush ishte...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe