Tag: vize pune ne gjermani

Vize pune ne Gjermani, ja kushti i vetem qe duhet te...

0
Në tetë muajt e parë të vitit 2017, numri i vizave të punës në Gjermani për shqiptarët, boshnjakët dhe të tjerë nga Ballkani është...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe