Tag: vile luksoze ne tirane

Ke parë vilë si kjo? Është në Tiranë. Fotot nga brënda...

2
Në periferitë e Tiranës çdo ditë e më shumë po shtohen vilat. Në blloqe, fshatra dhe të vetmuara ato janë njëra më e bukur...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe