Tag: Valbona Imami

Ju kujtohet Lola tek “Njerëz dhe Fate”? Sot jeton ne Amerike,...

0
Seriali Njerëz dhe fate na ka shoqëruar për shumë gjatë dhe është rrënjosur thellë në mendjen tonë. Të gjithë e kujtojmë serialin e parë...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe