Tag: turisti amerikan

Shokohet turisti amerikan! Ajo qe i bën Bashkia e Pogradecit e...

0
Bashkia masakron qentë dhe i lë të ngordhur rrugëve. I helmon qenin dhe turistit amerikan, që shokohet Qyteti i Pogradecit prej ditësh ka marrë një...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe