Tag: trump idiot

Të gjithë tё afёrmit e Trump-it, e dinë se ai është...

0
Njё nga anekdotat mё shqetёsuese, nё librin mё tё ri tё Michael Wolff pёr Shtёpinё e Bardhё tё Donald Trumpit, “Zjarr dhe Furi”, ka...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe